ניהול תיקי השקעות

גילוי נאות

מי אנחנו?

     

איילון פתרונות פיננסים (2004) בע"מ נחשבת לאחת החברות המובילות בישראל לניהול תיקי השקעות, עם התמחות בניהול תיקי השקעות ללקוחות פרטיים, חברות וגופים מוסדיים.

בין לקוחותינו המרוצים, תוכלו למצוא חברות מובילות, מלכ"רים, רשויות מוניציפאליות, קיבוצים, עמותות, בתי חולים ועוד, כולם נהנים ממעטפת הידע, המומחיות, היציבות והאיתנות הפיננסית של פתרונות פיננסיים.

מנהלי תיקי-ההשקעות שלנו הם בעלי ניסיון מקצועי רב שנים וכל אחד מהם אמון על מתן שירות אישי ומסור כחלק מה-DNA של קבוצת איילון בית השקעות.

למה להשקיע אתנו?

הייחוד של איילון פתרונות פיננסים טמון ביסודות המרכיבים את החברה: ידע מקצועי, מקיף ועדכני בשוק ההון המקומי והעולמי, בשילוב ניסיון רב שנים, חדשנות ויצירתיות פיננסית, תוך מתן מענה אישי ומקצועי לצרכיו הייחודים של כל לקוח. כל אלו, הופכים את איילון פתרונות פיננסיים לחברה המובילה במשק להשקעות בשוק ההון.

בין יתרונותינו הרבים, תמצאו בין היתר:

חדשנות בלתי פוסקת: בזכות אנליזות מדויקות וניסיון רב, מנהלי ההשקעות המנוסים שלנו מוצאים כל העת הזדמנויות השקעה ייחודיות בשווקים המקומיים והגלובאליים.

שקיפות ותחרותיות: ניהול תיק ההשקעות מתבצע בחשבון הבנק של הלקוח, בשקיפות מלאה ובהתאם למדיניות ההשקעה שהותאמה לצרכיו והנחיותיו האישיות של הלקוח. כל לקוח זכאי לקבל עדכונים שוטפים לגבי הרכב התיק והביצועים שלו, דבר המאפשר ללקוחותינו לעקוב מקרוב אחר ניהול התיק בראש שקט.

החברה חרטה על דגלה את שקיפות הניהול מול לקוחותיה ואינה גובה החזרי עמלות בגין הפעולות המבוצעות בחשבונות הלקוח. בצורה זו, לקוחותינו נהנים מעמלות מוזלות באופן משמעותי בחשבון המנוהל.

יחס אישי: באיילון פתרונות פיננסים אנו מתאימים את הרכב התיק המנוהל בהתאם לשאלון אפיון לקוח ולמדיניות ההשקעה. כל תיק מותאם באופן אישי וייחודי במבנהו ובהרכבו לאופי ההשקעה שהוגדר על ידי הלקוח והוא נתון לשינויים ולהתאמות, לשינויים כלכליים, ו/או לכל אירוע המצריך הערכות פיננסית מעודכנת – הכל, כדי להתאים את התיק אליך.

לקוחות איילון פתרונות פיננסים נהנים מליווי אישי של מנהל השקעות אשר זמין בכל עת במגוון דרכי התקשרות. מנהל ההשקעות יוזם דיווחים שוטפים ללקוח אודות הרכב התיק, הביצועים וניתוחי שוק.

אז, איך לפתוח חשבון מנוהל? פשוט וקל

 • 1
  בשלב הראשון מתאמים פגישה עם נציג. מבררים צרכים, בודקים אפשרויות, מבינים את השטח וחותמים על הסכם התקשרות משותף.
 • 2
  פותחים בבנק חשבון מנוהל על שם הלקוח ונותנים ייפוי כוח לאיילון פתרונות פיננסים לביצוע פעולות בני"ע בחשבונך. בצורה זו, השליטה נשארת בידיים שלך, הלקוח.
 • 3
  מעבירים סכום השקעה
  במזומן ו/או ניירות ערך לחשבון המנוהל
  ואנחנו דואגים לכל היתר!

צור קשר

כל השדות הם שדות חובה