איילון בית השקעות

קו ליועצים 03-800-8000

חפש באתר
 
איילון פתרונות פיננסיים בע"מ

השאר פרטים ונציגנו יצור עמך קשר בהקדם

שם:
טלפון:
דוא"ל:
יש למלא את השדות באדום
 

03-756-7878

איילון פתרונות פיננסיים בע"מ

מי אנחנו
חברת איילון פתרונות פיננסים (2004) בע"מ, הינה חברת ניהול התיקים של איילון בית השקעות. החברה מנהלת השקעות ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. בראשות חברת ניהול התיקים עומד מר נועם ברורמן, מנכ"ל החברה, איש מפתח בשוק ההון הישראלי מעל 25 שנה, אשר שימש בתפקידי ניהול בכירים במספר חברות מובילות.


למה אנחנו
החברה מנהלת תיקי השקעות באופן סולידי, מקצועי ואמין עבור לקוחות פרטיים, חברות מובילות, גופים מוסדיים, עמותות, מלכ"רים, קרנות מחקר, עיריות וקיבוצים. הייחוד של איילון פתרונות פיננסים הוא בנוסחת היסודות המרכיבים אותה: מצד אחד האיתנות והעוצמה של איילון כחברה עם מסורת ומוניטין בכלכלה הישראלית. מצד שני, הידע המקצועי, הניסיון והחדשנות של מנהלי ההשקעות. לקוחותינו נהנים ממיקוד והקפדה של חברת בוטיק תוך שמירה על איתנות בסביבה פיננסית רגישה הנתונה לשינויים ותנודות.

מקצועיות
מתוך הבנה והיכרות רבת שנים עם שוק ההון, מושתתת מערכת ניהול ההשקעות של איילון פתרונות פיננסים על ביצוע מחקרים, ניתוחי חברות וענפים והערכות מאקרו כלכליות שעל בסיסן מתקבלות החלטות ההשקעה. כל השקעה, בארץ ובחו"ל, נבחנת אל מול הסיכונים הגלומים בה. בניית תיק ההשקעות מתבצעת על בסיס סולידי תוך נטילת סיכונים מחושבים ועל בסיס התאמה לצרכי הלקוח ולציפיותיו.

שקיפות
איילון פתרונות פיננסים מאמינה בשקיפות הניהול מול לקוחותיה. החברה אינה עוסקת בפעילות חיתום ומנהלת את כל כספי הלקוחות בחשבונות הבנק של הלקוחות ועל שמם. החברה לא גובה החזרי עמלות בגין פעולות המבוצעות בחשבונות הלקוחות בבנקים, מה שמאפשר ללקוח ליהנות מעמלות מוזלות באופן משמעותי בחשבונו האישי.

שירות מעל לכל
תפיסת השירות שלנו, באיילון פתרונות פיננסיים, מאפשרת ללקוחותינו ליהנות משירות דיסקרטי ואיכותי, מקצועי אמין ואדיב. אנו רואים בשביעות רצון לקוחותינו ערך עליון.

 היתר עסקה

טיפים חשובים

איך בוחרים חברה לניהול תיקים מבין החברות הרבות המצויות בשוק? מה מבטיחים לך ומה באמת תקבל? כיצד קוראים את המפה הסבוכה? תומר הדר, סמנכ"ל איילון בית השקעות ליקט עבורכם את הטיפים החשובים ביותר לפני שיוצאים לדרך.

איך זה עובד?

ראשית אנחנו צריכים להכיר אותך. קובעים פגישה. אצלך או אצלנו. יושבים ומשקפים את כל הפרטים החשובים לך. אנחנו גם נציג מספר שאלות מנחות שיסייעו לנו להבין אותך ולהציע לך מתווה שיתאים למטרות שלך.

המלצת אנליסטים
המלצות אנליסטים